PROBUĐENA NAŠA MLADOST!

Mladost javlja ......Osnovali smo novu grupu na fejsu pod nazivom "Mladi Župe Novo Selo - Balegovac". U opisu grupe smo napisali "Dragi prijatelji, kao članovi Zajednice Mladih odlučili smo se za jednu službenu stranicu svih mladih naše Župe kako bi na jednom mjestu imali prilike vidjeti što to sve radimo, u koje smo sve aktivnosti uključeni.. Nastojat ćemo vam davati redovite informacije o svim sportovima kojima se naša mladež bavi, o svim tribinama za mlade, aktivnostima koje ima „Klub Mladeži Novo Selo- Balegovac“ koji djeluje unutar našega sela, bit će tu informacije i o organiziranju raznih hodočašća, neformalnih susreta, ali i mnoooogo drugih stvari... Slobodno izražavajte svoje mišljenje, iznosite svoje ideje, predlažite nove projekte... Radujemo se suradnji s vama!

Ivana A.