SVETI NIKOLA U BALEGOVCU !!!

Obiteljski mjesec prosinac širom je otvorio svoja vrata radosti s blagdanom sv. Nikole u 11:00 sati u našoj lijepoj i toploj dvorani. A što će sve učiniti sv.Lucija, pa Mali Isus koji će svakoj obitelji s mamom i tatom prirediti tisuću radosti. I to ćemo uskoro vidjeti.
A tebi Sveti Nikola koji si pokupio darove od dobrih naših ljudi iz Švicarske, dobrih ljudi naše Mjesne i Župne zajednice te našega predsjednika Općinskog vijeća g. Pere Radića.
Ali Svetom Nikoli su naše Učiteljice s djecom iz naše Škole priredile lijepu i živahnu pripredbu. Pjevalo se, igralo se, plesalo se, u čemu su sve uživali roditelji djece i naši gosti koje ćete vidjeti na fotografijama. Gledajući fotografije, uživajmo u onome što je sv. Nikola učinio u Balegovcu i neka ove fotografije i naše mame i tate koje su pljeskale djeci i sv. Nikoli, ispričaju svoje doživljaje. 
Sveti Nikola, tebi hvala, i samo te jedno molimo, pozdravi sve one koji su po tebi darove poslali.