Prva Pričest 2021.

U nedjelju 6. lipnja 2021. u našoj Župi pod pučkom sv. Misom primili su PRVU SV. PRIČEST: Gabrijela Agatić, Ivona Iličević, Stjepan Iličević, Katarina Đojić i Dragana Ivančić. Djeci, njihovim roditeljima, braći i sestrama,didovima i bakama, prijateljima i cijeloj Župnoj zajednici čestitamo! Djeca su ostavila u svim sudionicma vrlo dobar dojam svojim raznovrsnim nastupima prigodom sv. Misnog slavlja. Zborom je dirigirala Ljubica Ćulap uz pratnju orguljašice Božice Kovačević. Svima upućemo znak zahvale a osobito onima koji su pripremali djecu za sakramet pokore i prve sv. Pričesti. Djeca su dobila na dar Veliku bibliju i druge sitne poklončiće. Ove godine Biblije je poklonila obitelj Bone i Mare Lukač. Osobito zahvaljujemo gosp.Janji Iličević koja je u bližoj pripremi radila s djecom na probama u dječjim pozdravnim i recitatorskim nastupima. Sve je proteklo u duhu lijepog Euharistijskog doživljaja i dobre organizacije, što je zapažnje svih prisutnih. Svima hvala na trudu i sudjelovanju u Bogoslužju u ime župne zajednice želi Župnik.