Home Radovi u 2014. godini

Radovi u 2014. godini

Siječanj 2014. godine  – NOVO UNUTARNJE I VANJSKO OZVUČENJE U CRKVI – 2014.g.

Koncem siječnja 2014. Firma STRESSER  iz Stutgartta ugradila je novo unutarnje i vanjsko ozvučenje u našoj crkvi. Župa je isplatila Firmi  7200 EURA.
Urađena je nova kablovska instalacija za ozvučenje zbog povećanog presjeka žičanih vodova. Postavljena tri mikrofona i priključen bežični resiver s 4 mikrofona.

• U ŽUPNOM CENTRU IZGRAĐENA NOVA CENTRALNA KOTLOVNICA – 2014.g.

Izgradnja CENTRALNE KOTLOVNICE za sve objekte u Pastoralnom centru Novo Selo – Balegovac, otpočela s projektnom pripremom još u ožujku 2014. a u lipnju započela izvedba koja se u srpnju privodi kraju.
Projektnu dokumentaciju i opremu iporučila firma “VOKEL” iz Posušja.
Monterske radove centralnog grijanja na objektima i izgradnji podzemnih toplinskih vodova prema crkvi i dvorani s predizolacijskim cijevima izveli monteri firme “Vokel”. U crkvi je grijanje iznova a u dvorani izvršena rekonstrukcija. U vjeronaučnoj dvorani izvršeno novo montiranje grijaćih tijela s 12,5 KW snage tipa “Radson”.
Elektro radove, elektroniku i automatiku u svim objektima postavili naši župljani: Miroslav Ivaković i Stipo Agatić prema uputama isporučioca opreme.
Građevinske radove u izgradnji novog prostora koltlovnice izvela domaća firma Ilije Šiljića.
Bravarske radove: vrata na kotlovnici i rešetkasti nosač za dimnjak centralnog grijanja izvela domaća firma Matije Protrkić.
Limarske radove na dograđenom dijelu koji su u tijeku, izvodi domaća firma Marka Lucića. Puštanje kotlovnice u probni rad predviđeno je u drugoj polovini kolovoza. Njega će obaviti proizvođači opreme.
Automatski pristroj (transporter) od TERMOFLUX KOTLA
Upravljačke ploče u crkvi
Vanjski izgled kotlovnice i dimnjaka
Stropni Termo-invertor na ulazu ucrkvu