Home KRIZMA U ŽUPI 2020.

KRIZMA U ŽUPI 2020.

Na Duhove 31. svibnja 2020. u našoj Župi krizmano je sedamnaest Krizmanika: Katarina ČančarGabriela Udovičić, Ilijana IvančićTamara Pušeljić Stažija LukačAnđela GrgićAndrea Marić, Luka Studenović, Pero Agatić, Jurica AgatićMihael IličevićPero KovačevićIlija ČančarMijo IličevićMarko BrezonjićIlija Stanić i Stjepan Martinović. Krizmu je podijelo  Mons. dr. Darko Tomašević, arhiđakon Toliškog arhiđakonata. U uvodnom dijelu sve prisutne pozdravio je Župnik i predstavnica Krizmanika Anđela Grgić u pratnji Mije Iličevića koji je predao dar Krizmanika. Toplim, spontanim i prijateljskim riječima djeci se prije Krizme obratio u kratkoj homiliji sam Krizmatelj.
U sv. Misnom slavlju sudjelovao je dekan preč. Jakov Filipović i Mario Udovićić, dominikanac. Riječ zahvale u ime roditelja krizmanika uputila je Dragica Udovičić. Svečano sv. Misno slavlje proteklo je u lijepom liturgijkom slavlju, a završilo je podjelom diploma Krizmanicima, kojima od srca čestitamo.