ROĐENDAN VODITELJICE VELIKOG ZBORA

U nizu mnogih, ovaj rođendanski dan 11. svibnja 2014. kojega slavi voditeljica našeg velikog Liturgijskog zbora gospođa LJUBICA ĆULAP uzveličali su članovi njene Zajednice.

Ljubica je majka četiri sina a njen suprug MARKO također pjeva u Župnom zboru. Sin BONO u Župi je najveći poznavatelj Biblije Staroga i Novoga Zavjeta, a uz to svira gitaru na našim dječjim koncertima. Čovjek se nekada ne može načuditi kako Bog podari tako dobre obitelji koje ne samo da su dobri vjernici i redoviti na sv. Misi, nego kako tko odrasta priključuje se aktivno u Župno zajedništvu. Što reći o njihovom doprinosu svom hrvatskom narodu s četiri sina. Čestitamo!

Cijenjenoj obitelji Ljubice i Marka Ćulap ispred župne zajednice čestitamo i zahvaljujemo na junaštvu u svakodnevnici ove Župe.