Sveta Cecilija i dječje radosti

U nedjelju 27. studenoga 2016. organizirana je proslava svete Cecilije za članove Maloga župnog zbora.
Tom prigodom naša su se djeca okupila u župnoj dvorani gdje su prije početka večere imala zajedničko druženje. Večera se nastojala što više prilagoditi njihovom uzrastu i željama pa je tako na meniju bio pomfri, piletina, palačinke s Nutelom, a mogli su se zasladiti i slatkišima.
S njima je cijelo vrijeme bila i njihova voditeljica zbora, gđa. Janja Iličević, kojoj se zahvaljujemo na uspješnom vođenju zbora i trudu koji općenito ulaže za našu djecu.
Malom zboru i voditeljici Janji  orguljašici Božici Kovačević i Franji Iličević instrumentalnom pratitelju orgulja želimo puno uspjeha  u idućoj godini, a za sada s nestrpljenjem iščekujemo njihov nastup na nadolazećem Božićnom koncertu u Odžaku.