Izbor kandidata za Pastoralno vijeće

Na sjednici održanoj 2. rujna 2013. Župnih suradnika i voditelja Župnih zajednica kao i prethodinih nekih raniji članova Patoralnog  vijeća odlučeno je proširiti Pastoralno vijeće novim kandidatima. Nakon što su se iznijele potrebe i kriteriji izbora kojim mora biti pokriveno cijelo područje Župe te neke vrijednosti kršćanskog života koje kandidat mora imati, došlo je do prijedloga sljedećih kandidata:

1. Stipo Agatić
2. Mijo Udovičić Ivana
3. Bono Lukač
4. Jelena Čančar
5. Janja Agatić
6. Janja Iličević
7. Ljubica Ćulap
8. Dragica Studenović
9. Ružica Šiljić
10. Ivana Lučić
11. Marko Lukač Petra
12. Anto Agatić Franje
13. Jurica Marić
14. Anto Šimić   Jage
15. Ilija Šiljić Tadije
16. Blaženko Pavlović Ante
17. Marina Udovičić Mije
18. Božica Kovačević  
19. Mijo Barukčić  
20. Ivica Radić
21. Tomo Galić
22. Anto Đojić
23. Ivica Iličević
24. Željko Lucić

Kanditatima čestitamo!