NAŠI MINISTRANTI U SARAJEVU

U nizu župnih radosti kroj jednu godinu svakako je najburnije i najzahtjevnije DRUŽENJE MINISTRANATA na razini cijele naše Nadbiskupije. Krenuti rano ujutro s 28.ministranata iz naše Župe pa stići u procesiji s 1000 ministranata na zajedničku sve. Misu koju predvodi Kardinal Vinko Puljić u 10:30 svakako je za nas iz Posavine ubrzani jutarnji tempo. A onda izdržati sva silna takmičenja u kvizu znanja, igara bez granica, stolnom tenisu, nogometnih nadmetanja, te izdržati napetost trenutka gubljenja i dobivanja sve do 17:00 zaista je doživljaj. Ministrantima koji su osvojili za našu Župu prvo mjesto u takmičenju „igre bez granica“ od srca čestitamo.
Zahvaljujemo i svim ministrantima koji su svoje zajedništvo doživjeli kako druženje ono euharistijsko tako i ono sportsko ali i ono koje je provedeno za sedam sati vožnje.