Krizma u Župi - 2020.

Na Duhove 31. svibnja 2020. u našoj Župi krizmano je sedamnaest Krizmanika: Katarina Čančar, Gabriela Udovičić, Ilijana Ivančić, Tamara Pušeljić Stažija Lukač, Anđela Grgić, Andrea Marić, Luka Studenović, Pero Agatić, Jurica Agatić, Mihael Iličević, Pero Kovačević, Ilija Čančar, Mijo Iličević, Marko Brezonjić, Ilija StanićStjepan Martinović. Krizmu je podijelo  Mons. dr. Darko Tomašević, arhiđakon Toliškog arhiđakonata. U uvodnom dijelu sve prisutne pozdravio je Župnik i predstavnica Krizmanika Anđela Grgić u pratnji Mije Iličevića koji je predao dar Krizmanika. Toplim, spontanim i prijateljskim riječima djeci se prije Krizme obratio u kratkoj homiliji sam Krizmatelj.
U sv. Misnom slavlju sudjelovao je dekan preč. Jakov Filipović i Mario Udovićić, dominikanac. Riječ zahvale u ime roditelja krizmanika uputila je Dragica Udovičić. Svečano sv. Misno slavlje proteklo je u lijepom liturgijkom slavlju, a završilo je podjelom diploma Krizmanicima, kojima od srca čestitamo.