Zajednica Mladih iz naše Župe u "nikolinjskoj akciji"

U petak 2. prosinca 2016. godine naši Mladi posjetili su dječji vrtić Paola Cerueto u Odžaku.
Prvi je to u nizu projekata darivanja koje su započeli u ovom adventskom vremenu.
Naše mlade srdačno je dočekala ravnateljica vrtića, gđa. Kata Erceg Dujak te im u najkraćim crtama predstavila način rada vrtića. Nakon toga uvela ih je u prostoriju odgojne skupine „Leptirići“ gdje su ih dočekale sve tete zajedno s djecom. Mladi su tetama uručili slatkiše za djecu, a zauzvrat su im mališani otpjevali pjesmu o sv.Nikolu i ispričali što sve znaju o tom svecu koji uskoro dolazi u njihov vrtić. Pri kraju druženja ravnateljica je sve prisutne počastila sokom i pozvala na priredbu koju organiziraju povodom sv.Nikole.
Ovim putem se zahvaljujemo gđi.ravnateljici, svim tetama i dječici na jednom lijepom i zanimljivom druženju te se nadamo da će se naša suradnja nastaviti i ubuduće.


Tekstove i slike priredila Ivana Agatić