BALEGOVAČKI MASKENBAL U OENSINGENU

Balegovačka zabava – Oensingen - subota 01.03.2014.
Izvještaj posalo – Adrijan Ilić, preds. udruge

Sala Bienken u Oensingenu u subotu 01.ožujka 2014. bila je natiskana. Nije se moglo uočiti ni jedno prazno mjesto. Atmosfera je bila ugodna. Gosti su uživali u bogatom i raznolikom kulturno-glazbenom programu. Zabavu su uljepšali mnogi gosti iz ostalih mjesta Posavine i drugih mjesta Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Sve ih je ugostila uhodana EKIPA BALEGOVČANA.
Ugođaj ove zabave krasio je glazbeni program: Kristine Ivanović i HKUD Tićino. Svi su uz dobru glazbu uživali u domaćim raznovrsnim kulinarskim specijalitetima. Svemu je poseban štih dala bogata i raznolika tombola.
Ples, pjesma i razgovar, uz dobro piće i domaću hranu, proteglo je druženje do ranih jutarnjih sati.
Uz zahvalu svim članovima „Udruge Novo Selo – Balegovac“ i našim Sponzorima, svima u Domovini i diljem svijeta šaljemo vesele pozdrave.
Udruga Novo Selo-Balegovac – Švicarska.