Patron u našoj Župi 2019.


Proslava zaštinika naše Župe Sv. Petra i Pavla 2019. zpočela je na Svetkovinu Srca Isusova u 19:00 sati. Sv. Misu predvodio je Župnik. Srce Isusovo je i zavjetni dan naše Župne zajednice. Na sam dan Petrova Župa je u večernjim satima s Misom bdijenja slavila svoje Zaštinike. Svetu Misu predvodio je vlč. Anto Stjepanović. Isti dan je u susjednoj Župnoj zajednici Pos. Mahala slavljen Patron Srca Marijina, pa je stoga naša glavna svečanost prenešena zbog svećenika i susjednih župljana na nedjelju 30.srpnja u 11:00 sati. Svečanu svetu Misu predvodio je vlč. Marko Zubak, ravnatelj KŠC Tuzla, a  slavljena je u zajedništvu naše Župne zajednice sa svim susjednim Župnicima i njihovim župljanima. Na kraju sv. Mise svi su svećenici zajedno s narodom zahvalili Bogu za dar vjere, a svećnici i za dar sakramenta sv. Reda.