BRANKOVIĆANI U BALEGOVCU

   

 Nedjelja je!
Oko 10:00 sati 22. rujna 2013. stigli su u pohode našoj Župnoj zajednici umirovljenici župe Lug-Brankovići. Njih tridesetak. Izmijenjena je srdačna dobrodošlica, a onda se popila čašica domaće šljive i šoljica dobre crne dočekuše. Uz nju su vrcala sjećanja na negdašnje dane i godine. Sve je to bio lijepi uvod u zajedničko slavlje Svete Mise s mještanima ove župe u 11:00 sati. Prelijepi dan oživio je mnoga sjećanja u popodnevnom druženju na zejedničkom ručku u prostorijama Župnoga ureda. Druženje je divno proteklo, a onda oko 15:00 sati uslijedili su pozdravi za sretan put. Mahalo se, sve dok očima nije umaknula slika uzdignutih ruku. Riječi Zbogom, pratile su i riječi "Do viđenja".
Neka Bog Providi svime onim što je svatko od nas u svom srcu ponio.

Dragi gosti, hvala Vam na posjeti.