Održan radni sastanak s Liturgijskom zajednicom

Dana 30. kolovoza 2013. u 19:30 održan je sastanak s Liturgijskom zajednicom. U pismenoj formi Zajednica se upoznala s liturgijskom godinom, liturgijskim knjigama i liturgijskim bojama, te Direktorijem za liturgijsku službu i službu časova. Dogovreno je, da veliki čitači čitaju na ranoj sv. Misi a mlađi da čitaju na pučkoj sv. Misi. Napravljen je raspored čitača za mjesec rujan. Koncem rujna održat će se novi sastanak i otvoriti mogućnost i novim članovima. Članovi Zajednice prošli su kratki tečaj čitača Božje Riječi.

Raspored za mjesec rujan:

22. nedjelja kroz godinu (1.9.)   Anita Pušeljić i Ivana Šiljić - Božica Kovačević i Katarina Pušeljić
23. nedjelja kroz godinu ( 8.9.)  Antonela Brezonjić i Lucija Barukčić - Ivan Đojić i Katarina Barukčić
24. nedjelja kroz godinu (15.9.) Anita Pušeljić  i Ivana Šiljić - Kristina Agatić i Dragica Udovičić 
25. nedjelja kroz godinu (22.9.) Antonela Brezonjić i Lucija Barukčić  - Božica Kovačević i Katarina Pušeljić
26. nedjelja kroz godinu (29.9.) Anita Pušeljić i Ivana Šiljić  - Ivan Đojić i Katarina Barukčić

Za čitače prijavljeni još su: Ana Grgić, Janja Iličević i Janja Agatić, Ivana Lucić, Šiljić Ana oni kreću od listopada.