Krizmanici u 2016.

U subotu 9. travnja 2016. u našoj župi u 10:00 sati bio je službeni doček Biskupa dr. Pere Sudara, koji je nakon uvida u poučenost Krizmanika predvodio sv. Euharistisko slavlje u 11:00 sati, pod kojim je slavljen i Sakrament zajedništva sv. Potvrde. Uz svećenike koncelebrante, roditelje, kumove, slavlje je uzveličano prepunom crkvom vjernika. Slavlju je prethodila svečana procesija, a samo slavlje praćeno je prelijepim liturgijskim pjevanjem u poju Velikoga župnog zbora. kRIZMA je podijeljena: Antoneli Brezonjić, Mihaeli Iličević, Katarini Gagulić, Aniti Marić, Anđi Babić, Ivoni Lukač, Ivani Udovčić, Aniti Pušeljić, Dariju Barukčiću, Juri Ćulapu, Josipu Ivankoviću, Antoniu Šiljiću, Žaljku Barukčiću, Ivi Čančaru, Ivi Ivančiću, Iliji Brniću, i Danijelu Čančaru.