SVETI NIKOLA S VELIKOM PRATNJOM U BALEGOVCU

I ove godine 2015. SVETI NIKOLA okupio je svu djecu od "bešike" do onih srednje - velike dobi u župi Balegovac. A djeca su sa svojim Učiteljicama pripremili prelijep doček Svetome Nikoli. Župna dvorana odjekuje od radosti i pljeska. Baš je sv. Nikola dobar, svake godine u Balegovac nekoga sa sobom povede. Ove godine u njegovoj  je pratnji, čak iz Švicarske, doputovala MARA JURKIĆ iz obitelji Jage Jurkića. Njihova domaćica bila je IVANA AGATIĆ, pedagoginja iz naše škole. Svetom Nikoli i obitelji Jage Jurkića od srca hvala što su s puno paketa za djecu stigli u Balegovac. Njihovoj domaćici Ivani i svim Učiteljicama, i svoj djeci, i svim gledateljima koji su uljepšali blagdan Svetoga Nikole, od srca hvala....!