Predstavnici Zajednice mladih i Samaritanske zajednice u "adventskoj akciji"

MLADI I SAMARITANCI U POSJETI DJECI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU
U petak 2. prosinca 2016. godine, odmah nakon obilaska dječjeg vrtića, zajedničkom suradnjom Mladih i Samaritanske zajednice darovano je pet paketića za djecu s teškoćama u razvoju koja nastavu pohađaju kod logopedice Jasne.
Iako je ovo bio susret u kojemu su Mladi i Samaritanci  namjeravali razveseliti djecu, djeca su ta koja su nama darovala puno više – nesebično srce, iskrenu radost, osmijeh na licu, zagrljaje i spoznaju da smo sretniji i više nego što mislimo samo time što smo živi i zdravi. Za većinu nas ovo je bio prvi susret s djecom s teškoćama, ali sa sigurnošću možemo reći – ne i posljednji.
Stoga se zahvaljujemo učiteljici Jasni, njenim suradnicama i djeci na ugodnom dočeku te najavljujemo novi susret već za Božić.