Radovi u župnom centru: 2016. g.


U lipnju i srpnju završeni radovi na rekonstrukciji crkvenih klupa. Stolari Babić i Šiljić rekonstruirali klecalo -  postignuto potrebnih  10% nagiba na daski za klečanje. U istom periodu završeno i Tepiciranje sjedišta, naslona i klecala na crkvenim klupama.

Pregled: siječanj- srpnaj 2016.

 

U siječnju su otpočeli radovi u Župnom centru: Revitalizirana sva drvena vanjska stolarija na Župnom uredu. Radove izveo stolar Babić-Ćiva. Dovršena ugradnja termo aluminijskih roletni na svim prozorima Župnoga ureda. Radove izveo Jelušić Matije. Izrađena nova hrastova ogradica na terasi Župnoga ureda. Radove izveo Babić-Ćiva. Izrađeni plakari od hrastovine za Župni arhiv i knige Župnika. Radove izveo Babić -Ćiva. Izrađena nova termo aluminijska vrata s automatskim otvaranjem na garaži. Radove izvela firma "Sion" iz Grebnica. Na Župnoj dvorani na jedanaest prozora (ranije postavljeno šest od sjeverne strane ukupno 17 prozora s roletnjama) postavljene termo aluminijske roletne. Radove izveo Jelušić Matije. U tijeku je izrada poklopnih vrata na oba tornja na otvoru prve etaže u TORNJEVIMA. U veljači otpočela ugradnja novih rasvjetnih tijela u cijeloj crkvi Župa kuća i Župni ured dobili novo ruho: Revitalizirana sva stolarija, ugrađene alu-termo roletne na sve prozore, postavljena nova hrastova ograda na terasi, rekonstruiran krov na lođi, postavljeni oluci i zidne opšavi-holkeri na krovištu lođe, ugrađena alu-termo automatska vrata na garaži, preuređen postoji admnistracijski plakar za vođenje Matica i dograđa tri nova segmenta za administraciju i knjige. Tornjevi u otvorima prema zvonima  dobili Nova drvena  aku i temo  izolacijska vrata. U travnju dovršen sustav navodnjavanja za novootvoreni župni voćnjak koji se sjedinjuje u okvir crkvenog parka i dijelom ranije izgrađenog parka i novoposađene sadnice (150 kom.) ptuja za jugozapadnu ogradu crkvenog parka. Za održavanje zelenih površina kupljena i nova TRAKTOR KOSILICA tipa vt 980. Villager i Trimer.

U lipnju i srpnju završeni radovi na rekonstrukciji crkvenih klupa. Stolari Babić i Šiljić rekonstruirali klecalo -  postignuto potrebnih  10% nagiba na daski za klečanje. U istom periodu završeno i Tepiciranje sjedišta, naslona i klecala na crkvenim klupama.

U travnju dovršen sustav navodnjavanja za novootvoreni župni voćnjak koji se sjedinjuje u okvir crkvenog parka i dijelom ranije izgrađenog parka i novoposađene sadnice (150 kom.) ptuja za jugozapadnu ogradu crkvenog parka. Za održavanje zelenih površina kupljena i nova TRAKTOR KOSILICA tipa vt 980. Villager.