RADOVI NA CRKVI 2015.g.

U svibnju 2015. otpočeli radovi na Župnoj crkvi i Pastoralnom centru.
Zamjena telefonskog kabla za mrežu ozvučenja u crkvi. Postavljena nova mreža s adekvatnim presjekom od 1;5mm2.
Izvršena galvanizacija oluka na postojeću kavez mrežu ranije urađenu sa PF vodovima 16mm2.
Izvršena je rekonstrukcija bakarnih opšava oko tornjeva u spoju krovišta crkve, koji su propuštali vodu u crkvu.
Ugrađena termoizolacija  u krovištu crkve s tvrdo presanom mineralnom vunom debljine 20 cm.
Izvršena rekonstrukcija spojeva crkvenih granitnih okapnica s alumnijskim prozorima NA CRKVI gdje je došlo do propuštanja kišnice prema unutrašnjosti crkve.
Trenutno je na redu izgradnja nadstrešnice nad ulaznim vratima sakristije. Rekonstruirati stubište ulaza koje je uzrokovalo prodor kapilarne vode u unutrašnjost crkve. Izvršiti spuštanje samoga stepeništa ispod sakristijske kote i ugraditi nova ulazna aluminiska vrata s termo mostom.
Radovi na crkvi: povezivanje gromobranskih traka tornjeva i spustova s krovišta crkve. Nakon mjerenja stručnjaka iz Orašja utvđena je potreba rekonstrukcije i dogradnje gromobranskih krovnih spustova i podzemnih traka sa sondama.
Povezivanje gromobranskih traka tornjeva i spustova s krovišta crkve. Nakon mjerenja stručnjaka iz Orašja utvđena je potreba rekonstrukcije i dogradnje gromobranskih krovnih spustova i podzemnih traka sa sondama.
dvorani
Urađena nova odvodnja oluka lijeve strane crkve zbog zgniječenosti stare odvodnje na pozicije asvaltnog kolosijeka prema dvorani.
31. kolovoza otpočeli zemljani radovi na uređenju crkvenog zemljišta u pozadini crkve, gdje je predviđen park - voćnjak.
13. srpnja 2015. otpočela izgradnja ulazne nadstrešnice ispred sakristije - crkva, rekonstrukcija stepeništa i zamjena ulaznih vrata na sakristiji.
Na Misijsku nedjelju prvi puta u Župi služit će se sv. Misa prema odredbi Direktorija za služenje sakramenata. Za tu prigodu postavljen je novi Ambon s ozvučenjem kojeg su postavili stručnjaci iz firme Stresser - Stutgart.
U listopadu dovršena sadnja žive ograde (thuje 170 kom) s lijevae strane crkvenog dvorišta.
U listopadu rekonstruirano stepenište pred sakristijom.
U listopadu troja vrata prema tornjevima obrađena i obložena termičkom i akustičnom izolacijom.
U Listopadu dovršava se priprema zemljišta iza crkve za sadnju sadnica.
U listopadu dovršava se priprema potpuno novog zemljišta za sadnju 50 kom jednobojnih crkvenih ruža.
U listopadu zamijenjena sakristijska ulazna vrata sa alu Thermo profilom.
U lstudenome zasađeno 200 kom sadnica na zemljištu iza crkve, a ispred crkve posađeno 112 kom. parkovskih ruža.

postavljanje potpuno nove gromobranske instalacije - firma elektroBrčko

obrada u kamenu - firma samardžić -